Niebieski garnitur to nowsza wersja czarnego garnituru. Możesz go nosić zarówno latem, jak i zimą, do pracy, jak i dla przyjemności. Niebieski garnitur nigdy wcześniej nie był tak popularny. Kolory zaczynają się od jasnoniebieskiego, przez ciemniejsze odcienie, a kończą na garniturach w kolorze ciemnego granatu, który można nosić ze wszystkim.

Dodatki do niebieskiego garnituru

Dobranie dodatków do niebieskiego garnituru może być czasem trudnym i nudnym zadaniem. Łatwo namieszać i dobrać coś, co zupełnie do niego nie pasuje. Jakie buty powinieneś założyć: brązowe czy czarne? I jaką koszulę: różową czy białą?

Granatowy garnitur ? kolor młodości

Granatowy garnitur nadaje każdemu mężczyźnie młodszego wyglądu. Starsi mężczyźni będą zachwyceni, bo usłyszą komplementy, że wyglądają na młodszych. A młodych panów granatowy garnitur jeszcze bardziej odmłodzi (niektórym mężczyznom może to nie odpowiadać, bo wyglądają w niebieskich garniturach jak nastolatkowie).

Niebieski garnitur ? podstawa garderoby

Niebieski garnitur, czy to ciemnoniebieski czy granatowy powinien być elementem garderoby każdego mężczyzny. Jest ponadczasowy i daje się wykorzystać w każdej sytuacji. Dlatego koniecznie musisz mieć go w swojej szafie.

Jak nosić garnitur w odcieniach niebieskiego

  1. Casualowy styl

Garnitur nie jest przeznaczony tylko do pracy albo na specjalne okazje. Możesz założyć go też na spotkanie ze znajomymi czy randkę. Wystarczy, że niebieski garnitur połączysz z białą koszulą, żeby wyglądać luźno, a jednocześnie czuć się pewny siebie.

  1. Biznesowy styl

Do garnituru w ciemnym odcieniu niebieskiego dobierz krawat w paski. Strój uzupełnij kontrastującą koszulę, żeby pokazać, kto tu naprawdę rządzi. Na krawacie obowiązkowo zapnij spinkę do krawata.

  1. Styl mieszany

Nie bój się mieszać kolorów i bawić się wzorami. Dobre połączenie stanowi bawełniana koszula w kratkę z krawatem z klubowym wzorem. Kiedy wybierasz chusteczkę do kieszonki marynarki, niech odbiega ona wzorem od wzoru koszuli i krawata i uzupełnia cały strój.

  1. Niebieski dandys

Jeśli chcesz wyglądać niecodziennie i nie boisz się pokazać swojego luźnego stylu, połącz niebieski garnitur z odważnymi dodatkami. Zamiast krawata załóż ekstrawagancką muchę, a zamiast paska ? szelki. Do kieszonki marynarki włóż chusteczkę z ciekawym wzorem.

  1. Niebieski garnitur, czarna mucha

Jeśli zostałeś zaproszony na eleganckie przyjęcie, ale nie masz smokingu albo chcesz ubrać się kreatywniej i pokazać trochę swojego stylu, do niebieskiego garnituru załóż czarną muchę. Biała koszula, czarna mucha i niebieski garnitur stworzą idealną kreację na luźne formalne spotkanie.